Apsaugos sistemos

Atliekame apsaugos sistemų(nuo gaisro, judesio, įsilaužimo į objektą ar perimetrą) projektavimo, montavimo, priežiūros, gedimų šalinimo darbus, bei prijungimus į greitojo reagavimo pultus.

Visoje Lietuvoje įrengiame įvairias sistemas. Projektavimo metu parenkame sistemą labiausiai atitinkančią jūsų poreikius. Atliekame montavimo, projektavimo, gedimų šalinimo bei priežiūros darbus(adresinės, konvencinės, autonominės sistemos).

 

 

Priešgaisrinę signalizaciją sudaro:

  • Gaisro aliarmo mygtukai;
  • Jutikliai (dūminiai, judesio, temperatūriniai, dujų nuotėkio, ir kt.);
  • Aliarmo būsenos indikavimo priemonės (aliarmo sirenos, skambučiai);

 

Jutikliai – Suaktyvinus vieną iš jutiklių nedelsdami išsiunčiame arčiausiai esantį greitojo reagavimo ekipažą, bei informuojame apie esamą situaciją atsakingus asmenis visais pavojaus signalais, avarijų ar gaisro atvejais. Esant poreikiui vykdomas specialiųjų tarnybų iškvietimas.

Užfiksavus nusikaltimą imamasi visų būtinų priemonių apsaugoti asmens sveikatą ir turtą.

 

Judesio jutiklių apsaugą sudaro:

  • Judesio jutikliai;
  • Praėjimo magnetai;
  • Aliarmo būsenos indikavimo priemonės (aliarmo sirenos, skambučiai);

 

Judesio jutikliai –Suaktyvinus vieną iš judesio jutiklių nedelsdami išsiunčiame arčiausiai esantį greitojo reagavimo ekipažą, bei informuojame apie esamą situaciją atsakingus asmenis visais pavojaus signalais, avarijų ar gaisro atvejais. Esant poreikiui vykdomas specialiųjų tarnybų iškvietimas. Užfiksavus nusikaltimą imamasi visų būtinų priemonių apsaugoti asmens sveikatą ir turtą.

 

 

Vaizdo stebėjimo kameros

Diegiame vaizdo stebėjimo sistemas, kurios leidžia Jums stebėti saugomą objektą (namus, biurą ar kitas patalpas arba lauko teritoriją) per nuotolį naudojant savo išmanųjį įrenginį. Taip pat galime įdiegti vaizdo analitines programas (perimetrų apsauga ir t.t.).

 

 

Vaizdo stebėjimo kameros yrra skirstomos į dvi dideles grupes pagal vaizdo perdavimo būdą:

  • IP kameros.
  • HD kameros.

 

HD kameros - perduoda signalą analoginiu būdu per koaksialinį (televizinį) kabelį į įrašymo įrenginį, Jų pajungimas ypač paprastas ir nereikalauja specialių žinių.

IP kameros - IP kameros veikia kompiuteriniame tinkle ir turi dar daugiau galimybių. Perduoda vaizdą, garsą, pranešimus ir tinkle gali veikti visiškai autonomiškai be įrašymo įrenginio. Pagal prisijungimo būdą IP kameros skirstomos į laidines ir belaides, kurios gali veikti WiFi arba 4G ryšiu. Visais atvejais laidinis signalo perdavimas yra stabilesnis ir patikimesnis.

Dauguma profesionalaus stebėjimo kamerų turi naktinio matymo galimybę ir IR (infraraudojųjų spindulių) LED apšvietimą, kuris nėra matomas žmogaus akiai, tačiau kamerai matomas ir visiškoje tamsoje suteikia galimybę matyti nespalvotą vaizdą. Priklausomai nuo įdiegtų IR LED galingumo kameros gali matyti vaizdą tamsoje nuo 10m iki 200m ir daugiau.